همکاری فروشگاه جدی کالا با بای چک

« لازم به ذکر است با توجه به نوسانات قیمت کالا ممکن است قیمت نهایی اقساط زمان عقد قرارداد تغییر کند »

توجه:

تعداد اقساط برای مبلغ فاکتور از 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان حداکثر 12 ماه از 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان حداکثر 18 ماه و برای مبالغ بیشتر از 6 میلیون تومان تا حداکثر 24 ماه امکان پذیر است.

فرم اعتبارسنجی بای چک (لطفا فرم را به دقت پر کرده و منتظر تماس بای چک باشید)

لینک پیگیری مشتری

فرم محاسبه اقساط (ماشین حساب اختصاصی برای تعیین مبلغ و تاریخ چک)

در این روش سقف خرید شما نامحدود است و در صورتی که توسط شرکت بای چک مورد اعتبارسنجی قرار بگیرید و تاییدیه بای چک را داشته باشید میتوانید تا همان میزان مورد درخواستتان از فروشگاه ما خرید کنین.

پس از پذیرش درخواست شما توسط جدی کالا و محاسبه نحوه پرداخت اقساط، سپس فرم اعتبار سنجی را پر کنید تا اطلاعات مربوط به حساب شما اعتبار سنجی شود.

نتیجه اعتبار سنجی حداکثر ۳ روز کاری بعد به صورت تلفنی یا از طریق صفحه پیگیری تقاضای خرید قسطی اعلام می گردد.

روش فروش اقساطی

شما می توانید از شرایط فروش اقساط انواع کالا از قبیل دوربین عکاسی، فیلمبرداری، لوازم جانبی،نورپردازی و … بدون ضامن ( ۹۰ درصد موارد )  و تحویل سریع استفاده کنید. جدی کالا با سالها تجربه در خصوص عرضه کالا، زمینه فروش اقساطی کلیه محصولات خود را برای شما فراهم آورده است تا شما خریداران محترم بتوانید از تسهیلات خرید اقساطی با شرایط بسیار آسان و بدون ضمانت ( ۹۰ درصد موارد ) و بدون چک  کارمندی استفاده نمائید. (چک شما باید جدید و صیادی باشد)

خریداران میتوانند با پرداخت فقط یک چهارم مبلغ قیمت اصلی کالا به صورت پیش پرداخت و پرداخت الباقی به صورت اقساط تا ۲۴ ماهه اقدام به خرید نمایند. هیچ سند و یا چکی بابت ضمانت ( بجز کارمندان رسمی دولت ) از شما دریافت نمی گردد و حتی شما با چک شخصی معتبر و بدون نیاز به چک کارمندی میتوانید از تسهیلات خرید اقساطی جدی کالا بهره مند گردید.

شرایط اقساط

  •  دارا بودن حساب جاری و دسته چک معتبر – نیازی به دسته چک کارمندی نمی باشد .
  • در صورتی که امکان ارائه چک به تعداد اقساط کالا را ندارید،‌ می‌توانید در ازای هر دو قسط ( اولین چک ۴۵ روزه ) یا سه قسط ( اولین چک ۶۰ روزه )  یک چک ارائه دهید.
  • نیاز به ضامن و یا گواهی کسر از حقوق نمی باشد. کارمندان رسمی دولت با ارائه نامه کسر از حقوق فقط با ارائه یک چک ضمانت خرید خود را نهایی کرده و اقساط را ماهیانه به حساب واریز کنند ( نیاز به چک های متعدد ندارند )
  • فروش اقساط از حداقل ۳ ماه تا حداکثر ۲۴ ماه متناسب با مبلغ خرید امکانپذیر میباشد.
  • اگر با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید باید اطلاعات ایشان را وارد کنید.
  • تخفیف های سایت مختص خرید نقدیست و در خرید اقساطی قیمت اصلی کالا لحاظ خواهد شد

پشتیبانی

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.